zdjęcia i filmy z drona

dronyou

ZDJĘCIA Z DRONA, FILMY Z DRONA, ZDJĘCIA Z POWIETRZA, FILM REKLAMOWY, FILMOWANIE, FOTOGRAFIA Z DRONA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W 4K Z LOTU PTAKA! NIESAMOWITE UJĘCIA Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia z drona oraz filmy z drona używając do tego najlepszego sprzętu dostępnego na rynku. Fotografia lotnicza daje nam zupełnie inną perspektywę, spojrzenie na świat z lotu ptaka! Fotografia z drona jest świetną okazją na ukazanie tego, czego chcemy, w zupełnie inny sposób wykorzystując przy tym ujęcia w najwyższej rozdzielczości.

W swojej ofercie posiadamy sprzęt firmy DJI Mavic, który pozwala nam pracować i wykonywać zdjęcia z drona praktycznie w każdym możliwym miejscu, nawet w tym trudno dostępnym dla człowieka. Zdjęcia dronem w ostatnim czasie stały się niezwykle popularne i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Materiał, który Państwu dostarczamy może być formacie RAW lub .JPG. Nasz operator jest wykfalifikowany i posiada wszelkie uprawnienia aby profesjonalnie fotografować i filmować z powietrza.

Materiał wideo, który Państwu dostarczamy jest w najwyższym formacie 4K. Nasze realizacje mogą Państwo sprawdzić również na popularnych stronach w linkach poniżej. 

Zdjęcia z drona, film z drona, filmowanie dronem, film reklamowy, fotografowanie – co należy wiedzieć?

Zdjęcia i filmy z drona wykorzystuje praktycznie każda branża. Nasze drony wykorzystujemy do tworzenia filmów reklamowych, filmów korporacyjnych, filmów promocyjnych, na potrzeby agencji nieruchomości w celu przedstawienia nieruchomości, osób prywatnych, instytucji państwowych, firm. Dobre zdjęcia z powietrza są idealną wizytówką firmy, wykorzystywaną w różnych celach. Nasze usługi oferujemy w bardzo szybkim czasie po wcześniejszej konsultacji z klientem. Fotografowanie to nasza pasja!

Ceny ustalamy indywidualnie, kompleksowo w jednym miejscu.

Fotografia lotnicza, obróbka, montaż, materiał filmowy wysokiej jakości.

Nasze fotografie pojawiają się na znanych stronach internetowych.

zdjęcia z drona

zdjęcia z drona

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia najwyższej jakości. Potrzebujesz zdjęcie z lotu ptaka? wykonany je dla Ciebie z przyjemnością

filmy z drona

filmy z drona

Nagrywamy profesjonalne filmy w 4K. Potrzebujesz film z drona w najwyższej jakości? Skontaktuj się z nami.

panoramy

panoramy

Wykonujemy profesjonalne panoramy, zdjęcia osiedli, budowli, działek dronem w najwyższej jakości.

nasze portfolio

zdjęcia, filmy, panoramy

Zdjęcia z powietrza – co należy wiedzieć?

Latać dronem może każdy, fotografować może każdy, ale nie każdy ma odpowiednie uprawnienia. Zgodnie z obowiązującym prawem „wypadek dronem” jest traktowany, jako katastrofa w ruchu lotniczym. Przy wyborze firmy, proszę zwrócić uwagę czy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz ubezpieczenie.

Filmy z drona

Wideo z drona  4K – co to jest 4K? Możemy powiedzieć na pewno, że nie jest to standardowa rozdzielczość, nie wysoka rozdzielczość, ani w najmniejszym stopniu rozdzielczość HD! 4K to 4 razy HD! 4K to jakość, którą gwarantujemy podczas wykonywania usług.

Dzięki takiej jakości, Państwa film promocyjny, reklamowy będzie na najwyższym poziomie.

panoramy

z drona

panoramy

z drona

panoramy

z drona

panoramy

z drona

półwysep helski

panoramy

z drona

zamek w bytowie

© Copyright 2022 dronyou.pl - All Rights Reserved created by emesstudio.pl
Call Now Button